Přeskočit na obsah

ostrov

Co dělat na Zanzibaru

Co dělat na Zanzibaru

Zanzibar nabízí širokou škálu aktivit a zajímavých míst, ze kterých si vybere každý cestovatel. Hlavní sezóna probíhá od července do října. V tomto období dosahují  průměrné denní teploty 25 stupňů.

Cestovní kanceláře disponují velkým počtem nabídek s různými cenovými nabídkami, datovými možnostmi a aktivitami. Vybrali jste se vydat na Zanzibar bez cestovky? To vás budou jistě zajímat i praktické informace a tipy na to, co před cestou zařídit.

Teď už přejdeme na typy, co dělat na Zanzibaru, abychom si dovolenou stoprocentně užili.

Číst dále »Co dělat na Zanzibaru

Kapverdy

Kapverdy, Kapverdské ostrovy – Dovolená, výlety, počasí a žraloci

Kapverdské ostrovy se nacházejí v Atlantském oceánu západně od Afriky. Kapverdy, neboli Kapverdská republika, je stát, který zahrnuje deset ostrovů. Kapverdské ostrovy jsou pojmenovány podle poloostrova Zelený mys a jeho francouzského názvu Cap-Vert.

S otázkami, kde jsou Kapverdy, jaké je tu počasí, kdy nejezdit na Kapverdy, zda tu jsou žraloci a co vše byste měli vědět, když plánujete dovolenou, vám může pomoci tento přehledný průvodce.Číst dále »Kapverdy, Kapverdské ostrovy – Dovolená, výlety, počasí a žraloci

Madagaskar

Madagaskar

Co dělat na Madagaskaru? Záleží jen na vás a na tom, zda je pro vás atraktivní spíše pasivní či aktivní dovolená. Tu můžete strávit trekingem, šnorchlováním, potápěním, odpočinkem na pláži či návštěvou parků a rezervací. Co víc Madagaskar nabízí?

Číst dále »Madagaskar

Zanzibar

Zanzibar: Zajímavá místa, víza, dovolená a zájezdy

Na ostrovech, které leží u východního pobřeží Afriky, může začít vaše vysněná exotická dovolená na Zanzibaru – s korálovými plážemi a průsvitným mořem. Kromě odpočinku můžete na  vyzkoušet různé pozemní či vodní aktivity. Díky čistému moři můžete zkoumat zdejší podmořský svět. Jaký je ostrov Zanzibar? Dovolená nemusí být jen zájezd na Zanzibar do luxusního hotelu s all-inclusive. Můžete si vybrat i nízkonákladovou variantu dovolené.

Číst dále »Zanzibar: Zajímavá místa, víza, dovolená a zájezdy

Seychely

Seychely

Ať už se rozhodnete pro Seychely s dětmi a velkými kufry nebo se vydáte na Seychely s batohem a sami, dovolenou tady si určitě užijete. Dokonce i práce na Seychelách vám z plážového baru půjde určitě lépe než v uzavřené kanceláři.

Časový posun na ostrovech, který činí v letním čase o dvě a v zimním čase o tři hodiny více, vám moc problémů nenadělá. Náladu vám hned po příletu ještě zlepší barevná vlajka a mapa, která vám ukáže, jak daleko od domova se nacházíte.

Číst dále »Seychely